https://www.libet.pl/ wykładziny w płytkach

Jeżeli nasze mieszkanie jest urządzone w nowoczesnym stylu, to z pewnością zależy nam na tym, aby nasz wieszak również prezentował taki styl. Jak się okazuje, możemy obecnie skorzystać z wielu różnych propozycji, więc jeśli poświęcimy trochę czasu i dokładnie się im przyjrzymy, znajdziemy taką ofertę, która będzie dopełnieniem naszego przedpokoju i idealnie będzie się prezentowała zarówno bez kurtek, jak i wtedy gdy będą one na niej wisiały.

Co możemy wybrać?

Wieszaki na ścianę, to już nie tylko propozycja zwykłych, ponadczasowych wieszaków, które są proste i można nawet powiedzieć, że trochę nijakie.

Możemy obecnie wybrać wieszaki, które będą przypominały niewielkie panele i będą posiadały kilka odchylonych elementów, na których będziemy mogli powiesić kurtki. Takie wieszaki na pierwszy rzut oka, w ogóle nie będą przypominały tradycyjnych wieszaków, a co więcej, może się okazać, że choć wyglądają niepozornie, to jednak są w stanie utrzymać ciężary nawet do 2 kg. Mocne, wytrzymałe, ładnie się prezentujące i jednocześnie funkcjonalne – czego chcieć więcej?

Różne kolory i wielkości

Jeszcze całkiem niedawno wieszaki na ścianę były proponowane w prostych kształtach, stałych kolorach i tak naprawdę nie bardzo miały nas czym zachwycić.

Teraz możemy kupić takie, które z jednej strony będą spełniały funkcję półki, a z drugiej będą dawały nam możliwość powieszenia kurtek. Możemy także wybrać wieszaki w kształcie niewielkich kulek i rozmieścić je na całej ścianie. Z jednej strony będą wyglądały jak ozdoby, a z drugiej będą służyły do powieszenia kurtek.

Nie zajmują wiele miejsca, nie mają ostrych krawędzi, a jeśli rozmieścimy je na różnych wysokościach, to zarówno dzieci, jak i bardzo wysokie osoby znajdą odpowiednie miejsce, aby w wygodny sposób powiesić swoje okrycie. Możemy także wybrać wieszaki, które będą połączone z półką znajdującą się nad nimi i półką pod nimi, jak również z miejscem na buty. To będzie taki cały zestaw, dzięki któremu w naszym przedpokoju będzie panował porządek, bo wszystko będzie miało wyznaczoną przestrzeń, a który także sprawi, że całość będzie się prezentowała ładnie i nowocześnie.

Warto zobaczyć jakie wieszaki są nam proponowane, dotknąć ich, sprawdzić ich wielkość, zastanowić się, jak będą wyglądały na naszej ścianie. Może się wówczas okazać, że niektóre propozycje nas zaskoczą, ale może już czas najwyższy odejść od prostych i nudnych wieszaków, które jeszcze do niedawna można było spotkać w większości domów? Goście najpierw widzą nasz przedpokój, więc warto zadbać, aby prezentował się ciekawie, a wieszaki na ścianę mogą nam w tym pomóc.

https://witek.pl/lozka/