www.kuc-koch.pl home appliance manufacturer

Nowe trendy i kierunki pojawiają się także w branży budowlano- remontowej wyznaczając ścieżki i tendencje jej rozwoju.

Preferowane i często pokazywane nowoczesne rozwiązania designerskie kształtują obraz i modę danego okresu kształtując gusta społeczeństwa.

Modne ostatnimi czasy wystroje wnętrz w stylu skandynawskim w sposób znaczący zastąpiły trendy do kreowania swojego otoczenia w sposób klasyczny, wykorzystujący eleganckie, stylowe, nierzadko poddane wcześniejszej renowacji meble, połączone z kolorami oraz dodatkami w podobnym stylu.

Coraz częściej wykorzystywany minimalizm już ok kilku lat zaczął kształtować nowe drogi rozwoju współczesnego designu, mody panującej w architekturze wnętrz.

Pojawia się w wielu miejscach pozwalając na coraz lepszą jego aklimatyzację w naszej kulturze.

Zarówno wnętrza bardziej luksusowe, dostępne szerszej rzeszy osób jak i te mniejsze, będące zaciszem rodzinnym, tak zwanym „gniazdkiem”, wykorzystują coraz więcej elementów proponowanych i preferowanych właśnie przez ten styl.