www.orchidtheband.pl

Prawidłowe krążenie krwi zapewnia zdrowie, ponieważ to właśnie krew dostarcza niezbędne składniki odżywcze. Jeżeli zauważyłeś u siebie zaburzenia krążenia – nie lekceważ objawów! Potrzebujesz natychmiastowego leczenia. Jakie objawy powinny cię zaniepokoić? Przede wszystkim jeżeli masz zimne stopy i dłonie.

Nieprawidłowe krążenie jest wynikiem wolniejszej przemiany materii przez to oczywiście masz zimne kończyny. Również szumy uszne, niedowład kończyn, zaburzenia czucia/równowagi, problemy z koncentracją i słabsza pamięć mogą być skutkiem nieprawidłowego krążenia krwi w tętnicach mózgowych. W każdym wieku niebezpieczne jest niedokrwienie mózgu – powodują je zakrzepy albo miażdżyca tętnic.

Jeżeli chorujesz na cukrzycę, zaburzenia układu nerwowego, masz problemy z nadwagą, prowadzisz siedzący tryb życia, a do tego wszystkiego palisz papierosy jesteś szczególnie narażony na miażdżycę. Aby zapobiec problemom z krążeniem powinieneś zadbać o swoją dietę – pomoże ci w tym oczywiście Dietetyk Poznań, który ułoży jadłospis specjalnie dla ciebie. Regularnie uprawiaj sport i polub spacery na świeżym powietrzu.

.

zęby