Na czym polega manicure japoński?

www.officefair.com.pl chirurgia onkologia wrocław

Chyba każda z nas słyszała przynajmniej raz w życiu o zabiegu manicure, który ma na celu nie tylko pielęgnację dłoni i paznokci, ale również nadanie im pięknego wyglądu. Manicure zwykle związany jest z zastosowaniem odpowiednich środków pielęgnacyjnych, na przykład kremów oraz nałożeniem lakieru w kolorze, który sama wybierzesz.

Obecnie nowość na rynku stanowi manicure japoński. Na czym polega ten zabieg kosmetyczny? W czasie jego trwania w płytkę paznokcia energicznymi ruchami wcierana jest specjalna pasta.

Następnie na paznokcie nanosi się warstwę pudru. Dzięki temu płytka paznokcia staje się mocniejsza i mniej podatna na zniszczenia.

Dodatkowo, paznokcie otrzymują też sporą dawkę składników odżywczych oraz zyskują perłowy połysk. Zabieg japońskiego manicure polecany jest szczególnie tym osobom, które skarżą się na paznokcie kruche, łamliwe lub ze skłonnością do rozdwajania się.

Pojawiająca się w stosowanych produktach keratyna, witaminy A i E oraz pyłek pszczeli i krzemionka mogą znacznie poprawić wygląd i stan paznokci. Warto jednak pamiętać, że nie jest to zabieg jednorazowy.

Jego uzupełnienie wykonuje się raz na około 2-3 tygodnie.

http://montibello.pl/hair-product/lakier-finalfine-ultimate-flexible-strong/
Close