endodoncja w poznaniu leczenie kanałowe poznań leczymy kanałowo For Meds

Utarło się, że na serce chorują przede wszystkim osoby starsze. Niestety coraz częściej problemy kardiologiczne można zauważyć u młodych ludzi.

Wśród najmłodszych można zauważyć problem zaburzeń lipidowych, nadwagę i nadciśnienie, mogące w przyszłości doprowadzić do zawału lub udaru. Problem nadwagi dotyczy zarówno chłopców i dziewcząt do 19 roku życia.

Niekorzystny wpływ na młode serce mają również używki (alkohol, papierosy), zła dieta (przetworzona żywność) oraz brak aktywności fizycznej. Młodzi ludzie za dużo czasu spędzają przed komputerem – naukowcy biją na alarm, w celu utrzymania pięknej sylwetki i zdrowia należy co najmniej 4 razy w tygodniu uprawiać sport przez 45 minut.

Ważne jest ograniczenie czynników, które niekorzystnie wpływają na zdrowie naszych pociech. Młodzi ludzie spożywają dużo niezdrowych przekąsek (batony, fast foody) i słodzone napoje, które niekorzystnie wpływają na cały organizm.

Istotne jest zatem, aby nie tylko szkoła, ale również rodzice od najmłodszych lat uczyli swoje dzieci zdrowego stylu życia..

http://www.stomatologiasorriso.pl/endodoncja_leczenie_kanalowe.html